تازه ترین خبرها

(آخرین بروز رسانی 12 دقیقه قبل)

 
در ۲۴ ساعت گذشته ؛
اضافه شدن ۱۶۳ بیمار جدید کرونایی در مازندران
اوج نیوز:با بستری شدن تعداد ۱۶۳ بیمار کرونایی جدید طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد بستری شدگان در مازندران به یک‌هزار و ۲۱۷نفر رسید....

اوج نیوز:با بستری شدن تعداد ۱۶۳ بیمار کرونایی جدید طی ۲۴ ساعت گذشته  تعداد بستری شدگان در مازندران به یک‌هزار و ۲۱۷نفر رسید.

 

به گزارش اوج نیوز، درست است مازندران با آغاز دوازدهمین ماه از شیوع ویروس کرونا از وضعیت قرمز کرونایی خارج شد اما وضعیت استان شکننده است.

 

طی هفته‌های اخیر روند افزایشی ویروس کرونا موجب بروز مشکلات و دردسرهای زیادی شده که امیدواریم با تداوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی شاهد کاهش روند ویروس در استان باشیم.

 

دکتر سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این‌باره اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۴۱ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

 

وی افزود: طی همین مدت تعداد ۱۰۳ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون یک‌هزار و ۹۵ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۲۳۸ بیمار با علائم حاد تنفسی بستری هستند.

 

دکتر سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه  با اشاره به اینکه در حال حاضر ۲۲۲ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۲ بیمار جدید بستری و ۹ بیمار هم  ترخیص شدند.

 

وی گفت: ۴۴ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

 

 با بستری شدن تعداد ۱۶۳ بیمار کرونایی جدید طی ۲۴ ساعت گذشته  تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی و بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل به یک‌هزار و ۲۱۷نفر رسید./فارس

شما ممکن است این اخبار را هم دوست داشته باشید :

دریافت خبرنامه

تبلیغات

نظرات کاربران

نظر شما

نظر شما در مورد این خبر

نظرسنجی